PAMUKKALE TURU

Günlük Turlar

70,00 EURO

Sadece bir günlük bir ziyaret ile kolaylıkla tatilinize dâhil edebileceğiniz Pamukkale Turu, şaşırtıcı tarihi ve doğası ile Türkiye’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Günün erken saatlerinde Fethiye’den ayrıldıktan sonra yol üzerinde bir köyde kahvaltı molası veriyoruz (Şafak Restoran – Bekçiler Köyü). Toros dağlarına çıkıp inen ve farklı manzaralarla bezeli yolculuğumuz sonunda Pamukkale’ye varıyoruz. Yol boyunca iklimi daha farklı tarım alanlarından geçerken Türkiye’deki bölgeler arasındaki çeşitliliği bu kısa yolculukta gözlemlemiş olacaksınız.

Pamukkale‘ye yaklaştıkça, kalsiyum ve minerallerce zengin suların tepelerden akmasıyla meydana gelmiş olan bu doğa harikasının ününün boşuna olmadığına siz de katılacaksınız. Kalsiyum-oksitin sıcak suda çözülmesiyle meydana gelen ve UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’nde bulunan beyaz travertenler milyonlarca yılda oluşmuştur. Tekrar eden jeolojik etkinlikler sayesinde Pamukkale sürekli yenilenmektedir. Minik ılık su havuzlarında uzanabilir, fotoğraflar çekebilir ve sıra dışı bir seçenek olarak tepelerin üzerindeki rahatlatıcı ve doğurganlık verdiğine inanılan Kleopatra Havuzlarında yüzerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Tanrının cömertliğinin bir göstergesi olan bu yerin üzerinizdeki etkisi kolay kolay üzerinizden geçmeyecek.

Antik hamam şehri Hierapolis de hemen yanı başınızda. 2300 yılı aşkın bir zamandır her zaman bir şifa merkezi olan bu antik şehir tapınakları, kiliseleri, Roma hamamları, antik mezarları ve dünyanın en iyi şekilde muhafaza edilmiş olan tiyatrolarından biriyle tüm arkeoloji severlere kucak açıyor. Bu turda edineceğiniz anılar sizi yine buraya gelmeye teşvik edecek. FİYATA DAHİL OLANLAR;

·         Hierapolis ziyareti

·         Antik Şehir ve Pamukkale ziyareti

·         Öğle yemeği

·         Oniks Taşı Fabrikası ziyareti

·         Transfer hizmeti

·         Giriş ücreti

·         Rehberlik hizmeti

*6 yaş altı ücretsiz. 7-12 yaş arası çocuklar için yarı fiyat uygulanır.


*Turun gerçekleşmesi için minimum 8 katılımcı gerekmektedir,

  • İki Kişilik Odada Kişi Başı 70,00 EURO
  • Tek Kişilik Oda 70,00 EURO
  • Odada 3. Kişi 70,00 EURO
  • Çocuk (6-12) 35,00 EURO
  • Bebek (0-6)0,00 EURO

Tur Tarihleri


Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

0 252 614 4757