Light Tours, 1988 yılında Fethiye'de bugün hala merkez ofisimiz olarak hizmet veren küçük bir ofiste kurulmuştur.

Seyahat acentesi belge numaramız 1739’dur ve kurulduğumuz ilk yıllardan günümüze yalnızca iş ortaklarımıza ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen misafirlerimizin memnuniyetine odaklanan firmamız hala büyümekte olup, profesyonel ekibimiz ve gelişen tecrübemizle misafirlerimize yaptığımız servisle günden güne kendimizi geliştirmekteyiz. 1988 'den beri bu felsefenin sonucu olarak mükemmel referanslar oluşturan misafir portföyümüze hizmet vermekten dolayı gururluyuz, sevinçliyiz.

Misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla;

*Fethiye,

*Çalış Plajı,

*Hisarönü,

*Hillside Tatil Köyü,

*Patara-Kalkan

*Bodrum

*Antalya

 Ofislerimizi siz değerli misafirlerimizin hizmetinize sunduk.

Light Tours olarak,

·         Yat Kiralama

·         Mavi Tur

·         Kabin Turları

·         Villa Kiralama

·         Kültür Turları

·         Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar

·         Transfer

·         Araç Kiralama

·         Otel Rezervasyonu

·         Düğün Organizasyonu

Alanlarında hizmet vermekteyiz.

Light Tours olarak hedefimiz, misafirlerimizin almış olduğu hizmetlerden memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Güleryüz ilkesi ile ön plana çıkmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayıp, bize tekrar gelmesini sağlayacak faaliyetler gerçekleştirmektir.

Deneyimli uzman kadromuzla birlikte; güvenilir, ilkeli, güler yüzlü, kaliteli, mükemmeliyetçi ve profesyonel hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktan gurur duyarız. Light Tours’ u seçerek, size özel hazırlanmış hizmetlerimizin tadını çıkarabileceğiniz birinci sınıf servis kalitesinin güvencesine sahip olursunuz.

                Web sitemizi ziyaret ederek, ya da (+ 90) 0 252 614 4757, (+90) 0 549 614 4757 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.